Good Contents Are Everywhere, But Here, We Deliver The Best of The Best.Please Hold on!
Your address will show here +12 34 56 78
HAKKIMIZDA

ÖDÜL DANIŞMANLIK & PROJE

KURUMSAL

Ödül Danışmanlık olarak  2011 yılından bu yana Türkiye Sahında bir çok firmaya Kosgeb, TKDK, Kalkınma Ajansları hibe destekler konusunda  başarılara imza attık.çıktığımız yolda Kobilerin  ihtiyaçlarını tespit ederek şirketimizi  bu ihtiyaçları doğru ve zamanında karşılaması için kadromuza uzmanlaştırdık.Alanlarında uzaman kadromuzla değerli yatırımcılara profesyonel  hizmet anlayışıyla yatırımlarını hayata geçirmenin mutluluğunu yaşadık. Daha güçlü bir ekonomiye sahip olabilmek için devlet teşvik ve desteklerini sizin için  takip eder, bilgilendirir ve uygularız.

 

VİZYONUMUZ
Bilgi birikimi ve tecrübesiyle sektörde öncü olabilmek için hizmette, kaliteden ödün vermeyen, saygın, istikrarlı, güvenilir ve paylaşımcı bir yapıya sahip olmak.

 

MİSYONUMUZ
Ulusal ve Uluslar arası arenada, etik değerlere bağlı, topluma karşı sorumluluk duygusu taşıyan dinamik ve yenilikçi bir kurum olmak.

 

ŞİRKET POLİTİKAMIZ

Müşterilerimizin değişen – gelişen şartlarını göz önüne alarak ihtiyaç ve beklentilerini doğru algılayıp, gizlilik prensibine bağlı şekilde, sürekli ve zamanında karşılayarak müşteri memnuniyetini sağladık.

• Sektörümüzle ilgili teknolojik gelişmeleri takip ederek hizmetlerimizde en gelişmiş teknikleri kullanmak,
• Hizmet kalitemizi artırmak için çalışanlarımızın katılımını sağlayarak memnuniyetleri, motivasyonları ve eğitimleri için gereken tedbirleri alarak, sürekli gelişen bir ekip oluşturmak,
• İşlemlerin başlangıcında doğru analiz yaparak, zaman kayıplarının önüne geçmek,
• Kalite yönetim sistemimizi belirli dönemlerde gözden geçirerek etkinliğini artırmak ve sürekli iyileştirmek,